שיחת הרגעה עם יועצת השקעות – ללא עלות !

כולנו עוברים ימים מאתגרים, אנו צופים וקוראים חדשות כל היום וזה רק מעלה לנו את הלחץ ואת חוסר הוודאות. הירידות בבורסה וחוסר הידע האם נכנסים לתקופת מיתון ארוכה בארץ ובעולם, לא מוסיפה לבריאות הנפשית שלנו.

בימים האחרונים מצאתי את עצמי מרגיעה בשיחות טלפוניות את לקוחותיי היקרים, בני משפחה, חברים ואף חברים של חברים שהופנו אלי לשיחת הרגעה.

תגובה שקבלנו: "המון תודה רבה לרויטל! היא סידרה לי את הבלגן בראש…הצלחתי להירגע..תודה רבה-רבה! בריאות ומצב רוח טוב!!!"

מאז פרוץ המשבר, אנו חושבים איך ניתן לעזור לכמה שיותר אנשים. אז פרסמנו פוסטים כמו "משבר קורונה בשוק ההון – אין עם מי לדבר". אבל רצינו לתרום יותר וכך נולד הרעיון של שיחות הרגעה לציבור הרחב – ללא עלות !

אז איך זה עובד ?

אתם ממלאים שאלון קצר הכולל פרטי התקשרות ואני אשתדל להתקשר בכל יום לכמה שיותר אנשים (ככל שהזמן יאפשר לי).

אקשיב למה שמטריד אתכם בעולם ההשקעות הפיננסיות. אנסה להסביר לכם את המצב כפי שאני מבינה אותו מניסיוני רב השנים, ואסייע לכם ככל שאוכל.

חשוב לציין, כי אלו לא יהיו שיחות ייעוץ השקעות כפי שמוגדר בחוק. מכיון שכדי לתת המלצות ספציפיות החוק מחייב (ובצדק) ביצוע תהליך מסודר של בירור צרכי לקוח וכיוצ"ב, מה שמבוצע במסגרת ייעוץ השקעות אותו אני מספקת ללקוחותיי. 

כל פעולת השקעה שתבצעו בהמשך לשיחתכם עימי הינה על אחריותכם הבלעדית.

מילוי השאלון

כדי שאוכל להתכונן לשיחה, אודה אם תענו לשאלות מטה. שימו לב, לרוב השאלות אין חובה לענות, אך ככל שתציידו אותי עם התשובות עזרתי תהיה יעילה יותר.

אז מלאו את השאלון ובלי נדר תקבלו ממני שיחה בימים הקרובים בתקווה שאוכל לסייע להרגעת הרוחות ולשקט הנפשי של כמה שיותר אנשים.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס

הרשמה ניוזלטר

דילוג לתוכן