ייעוץ השקעות ופנסיה | שאלות ליועצת ההשקעות ופנסיה » אני בחורה צעירה ועובדת המעוניינת להתחיל להשקיע..המטרה בהשקעות היא פשוט להרוויח כסף לטובת לימודים, דירה וכיוצ"ב. איזה סכום התחלתי צריך ע"מ להתחיל להשקיע? מה בנוגע לתהליך עצמו, איך מתחילים, למי פונים וכו.
 
סמליל בצורה של ינשוף  

ייעוץ    השקעות    פרטי
ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
לשקט הנפשי שלכם

טלפנו: 03-532-2008
info@RDVC.co.il

צרו קשר עכשיו!

קבלו טיפים ומידע חינםשרותי ייעוץ השקעות
שרותי ייעוץ פנסיוני
מידע נוסף

קבלו חינם !
7 כללי אצבע למשקיע הסולידי

7 כללי אצבע למשקיע הסולידי
הקליקו כאן לקבלת החוברת

14 כללי אצבע
לשיפור החיסכון הפנסיוני

מהדורה חדשה ומורחב 14 כללי אצבע לשיפור החיסכון הפנסיוני
הקליקו כאן לקבלת החוברת


שאלות ליועצת השקעות ופנסיה » השקעות פיננסיות וחסכון

תגובות

שאלה:

ספטמבר-2008 » אני בחורה צעירה ועובדת. אני מעוניינת להתחיל להשקיע. כרגע אין לי הרבה ידע בתחום. אני מתחילה לקרוא ולהתעניין ומתכוונת להתייעץ עם היועץ השקעות בבנק שלי. המטרה שלי בהשקעות היא פשוט להרוויח כסף. לא למטרת חיסכון ארוך טווח. אלא רק כדי להרוויח. ללימודים, לדירה ולדאוג שיהיה לי כסף בצד. אשמח אם תוכלי לומר לי, איזה סכום התחלתי אני צריכה ביד ע"מ להתחיל להשקיע? ואולי אם תוכלי גם לתת לי אינפורמציה בנוגע לתהליך עצמו, איך מתחילים, למי פונים וכו.

תשובה:

את שואלת בהחלט את השאלות הנכונות וננסה לתת לך תשובות ככל שאנו יכולים:
  1. כעקרון אין כמעט מגבלה לסכום המינימאלי שניתן להתחיל להשקיע/לחסוך איתו. הדבר תלוי בסוג המוצר הפיננסי. ישנם מוצרים כמו תוכניות חסכון, פקדונות שקליים, קרנות נאמנות ואחרים שניתן להתחיל להשקיע בהם ממאות שקלים בודדים. מצד השני ישנם מוצרים שהמינימום הנדרש בהם הוא עשרות אלפי שקלים. את התשובה המדוייקת את יכולה לקבל בשיחת ייעוץ עם יועץ ההשקעות בבנק.
  2. נכון עשית שניגשת ליועץ בבנק והתחלת לקרוא חומר כמו כן רישום לקבלת מידע באופן קבוע מאתר כמו שלנו ואחרים יסייעו לך לקבל עוד מידע שוטף בתחום.
  3. ייעוץ השקעות יינתן לך באופן פרטני על ידי יועץ ההשקעות ורק לאחר שברר בירור יסודי ולמד את הצרכים שלך, הרצונות שלך והסיכונים שאת מוכנה לקחת. עליך יהיה למצוא את אותו יועץ או יועצת. מומלץ להיפגש עם כמה יועצים ולהתרשם מהם אישית.

לשאלות בנושא השקעות פיננסיות וחסכון או נושאי השקעות אחרים, פנו עכשיו לרויטל דור-וילק.

חזרה לדף שאלות ליועצת ההשקעות והפנסיה.Bookmark and Share

תגיות לשאלת הגולש: השקעה סולידית | השקעה תנודתית | חסכון | יועץ השקעות/ייעוץ השקעות | פקדון שקלי | קרנות נאמנות


אין תגובות